css3panels-alt-04
Bizi bu Zamana kadar destekleyen hep benimle olan Pandora personeline ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimi borç biliyorum . Sevgili iş arkadaşlarım Abdulkadir Kar, Selvinaz Kurt Orhan ve Zekeriya ORHAN ile iş hayatımızda 9 yılı geride bırakıp 10. Yılımıza adım atarken; Ekibimize sonradan dahil olan ama sanki yıllardır bizimle gibi olan Mustafa Büyüktokatlı , Tayfun Erdoğan , Buse Tosun'a ; İyi günde kötü günde, parasızlıkta tahsilatta, dibi gördüğümüzde ve başarılarımızda hep birlikte varlığınız için, işi verip arkama baktırmadiğinız inatla ısrarla yapıcaz deyip güven verdiğiniz, zor anımda neleri aştık birlikte bunu da aşarız diyerek güçlendirdiğiniz için sonsuz teşekkür ederim. "Hayat boyu çalışmak istemiyorsan sevdiğin işi yap” diye bir önerme vardır ya hani . Çok şükür ben o şansa sahip olanlardanım. Nalan Kurt / Pandora Bilişim ..
css3panels-alt-04
GAZİANTEP - Gaziantep'te bilişim sektöründe 2007 yılından bu yana, müşterilerine hizmet vermekte olan Pandora Bilişim, bu yıl krize rağmen GAZİANTEP - Gaziantep'te bilişim sektöründe 2007 yılından bu yana, müşterilerine hizmet vermekte olan Pandora Bilişim, bu yıl krize rağmen çalışmalarına devam ederek, istihdamını artırmayı hedeliyor. Bilgisayar satışı, web tasarımı, hosting, yazılım, donanım, teknik servis alanlarında faaliyet gösterdiklerini belirten Pandora Bililşim sahibi Nalan Kurt, "Biz sadece bilgisayar satışı yapan bir firma değiliz, aynı zamanda sektörde adından söz ettiren nadir firmaların verdiği hizmetleri de bünyemizde barındırıyoruz. Genç ve dinamik kadromuzla internet yazılımı, proje geliştirme, portal sistemleri kurulum ve yönetimi, network teknik destek, bilgisayar bakım ve destek gibi uzmanlık gerektiren konularda en üst düzeyde ve kalitede hizmet vermeyi hedefleyerek; sistem alt yapımızı buna uygun olarak hazırladık" dedi. Müşterilerinin teknolojiyi ve interneti etkin şekilde kullanarak, yeni pazarlara ulaşmasını hedeflediklerini kaydeden Kurt, "Kaliteli görsel tasarımları rekabetçi fiyatlarla sunmak, müşterilerimiz için son derece değerli olan projeler yaratmak, değişen pazar şartlarına cevap verebilecek aktif bir organizasyon yapısı oluşturmak ve güvenilirlik ilkesiyle hareket etmek için yola çıktık" diye konuştu. Web tasarımına da çok önem verdiklerini ifade eden Nalan Kurt, "Bizim için tasarımın başarıya ulaşması içeriğin anlaşılır olmasına, ziyaretçilerin sitede aradığı bilgiye kolayca ulaşmasına, içerik ile tasarımın uyumlu olmasına, sitesini tasarladığımız kuruluşun kurum kimliğini yansıtmasına ve tasarımın güncellenebilir, gelişmeye açık olmasına bağlıdır. Biz bu şekilde çalışmaktayız. Ayrı..
css3panels-alt-04
Türkiye’nin Önde Gelen Yazılım Firmalarından biri olmayı hedefleyen ve bu doğrultuda hareket ederek büyük başarılara imza atan Flap Yazılım, 9 yıllık bilgi birikimini ,yeni bir oluşum ve bayi yapılandırması ile sürdürüyor. Teknolya A.Ş Genel Müdürü Murat Hösek ile sohbetimizde Flap Yazılım ‘ın dünü bugünü ve hedefleri konusunda ayrıntılı bilgi sahibi olduk. Herşeyden önce emeğe saygının ön planda olması gerektiğini belirten Hösek; çalışma prensiplerinin “Bayi üzerinden para kazanmak” mantığı değil aksine ; “Para Kazandığımız Kazanç Ortaklığı” oluşturmak yani ; “Beraber Kazanmak” olduğunu belirtti. İşin birazda - tabiri caizse- mutfak kısmına göz atmak istediğimizde yazılım departmanı sorumlusu Mehmet Kula ile tanıştık. Disiplin, özveri ve yoğun çalışmalar sonucu ortaya çıkan Flap Yazılımın; içeriği , kolaylıkları ve güvenliği konusunda bilgi sahibi olduk. Flap Yazılım Eğitim Departmanı Sorumlusu Kemal Aydoğdu; Programın diğer restaurant yazılımlarından farkları ve avantajları konusuna değindi. İşletmelerin, alışveriş sürecinin en başından sonuna kadar programın her detayında sorunsuz işlem yapabildiğini ve ek yazılım, cihaz maliyetine gerek duymadan Yemek Sepeti Entegrasyonu , Kurye Takip Sistemi özelliklerinin kullanılabilmesi, üstelik çalışanın sadece kendi telefonunu kullanarak; Sahadan Online Sipariş özelliği ile sipariş alarak faturanın araçtan kesilebilmesi gibi birçok kolaylıktan bahsetti. Bayi Sorumlusu Süleyman Ahat, tüm bunların yanı sıra işletmelerin ihtiyaçlarına her yerde ve en kısa sürede cevap verebilmenin öncelikleri arasınd..
css3panels-alt-04
Türkiye’nin önemli yazılım firmalarından biri olmayı hedefleyen ve bu doğrultuda hareket ederek kısa sürede büyük başarılara imza atan Flap Yazılım, 9 yıllık bilgi ve birikimini, yeni bir oluşum ve bayi yapılandırması ile sürdürüyor. Flap Yazılım bölge lansmanını bir otelde gerçekleştirdi ve restaurantlar için hazırlanan yeni yazılım programını tanıttı. ‘‘Restaurantlar için herşey çok daha kolay olacak’’ Lansmanda yeni yazılım programının özellikleri ve diğer yazılımlardan farklılıklarına dikkat çeken Flap Yazılım eğitim Departmanı Sorumlusu Kemal Aydoğdu, bu programın diğer restaurant yazılımlarından farklı, kolay uygulanabilir ve avantajlı olduğuna dikkat çekti. Aydoğdu, yeni yazılımın işletmelerin, alışveriş sürecinin en başından sonuna kadar programın her detayında sorunsuz işlem yapabildiğini ve ek yazılım, cihaz maliyetine gerek duymadan Yemek Sepeti Entegrasyonu, Kurye Takip Sistemi özelliklerinin kullanılabilmesi, üstelik çalışanın sadece kendi telefonunu kullanarak, Sahadan Online Sipariş özelliği ile sipariş alarak faturanın araçtan kesilebilmesi gibi çeşitli kolaylıklar sağladığını anlattı. ‘‘Yurt ve kantinlerde kullanabilecek ‘’ Bayi Sorumlusu Süleyman Ahat ise işletmelerin teknolojik ihtiyaçlarına her yerde ve en kısa sürede cevap verebilmenin öncelikleri arasında en üst sırada olduğunu belirtirken, Barkodlu Satış Sistemleri ve Hızlı Satış Programı hakkında bilgiler verdi. Ahat, Kartlı Satış Sistemi sayesinde yurt -kantin tarzı yerlerde limit yükleyerek müşterilere satış yapılabileceği, tartılı ürünlerde fiyat tutar dengesinin Online Terazi Entegrasyonu sayesinde anlık yapılabildiğine vurgu yaptı. Hızlı ve kolay kullanımıyla öne çıkan Flap Yazılım Ön Muhasebe Programı, detaylı eğiti..
css3panels-alt-04
Gaziantep için 'Silikon Vadisi' önerisi GAZİANTEP, (DHA) - GAZİANTEP’te faaliyet gösteren ve Türkiye’nin önemli yazılım firmalarından biri olmayı hedefleyerek sektörde büyük başarılara imza atan Pandora Bilişim, 11'inci yılını bayileri ve çalışanları ile birlikte kutladı. Pandora Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, her alanda önemli başarılara imza atan Gaziantep’in yazılım ve bilişim teknolojileri konusunda ilk sıralarda yer alması gerektiğini söyledi. 11'inci yıla girmenin haklı gururunu yaşadıklarını belirten ve elde ettikleri başarının sırrını ekip çalışması ruhuna bağlayan Pandora Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “Hayat boyu çalışmak istemiyorsan sevdiğin işi yap diye bir önerme vardır. Çok şükür ben o şansa sahip olanlardanım. Şimdiye kadar birçok başarılı projeye imza attık ve atmaya devam edeceğiz. Önce Gaziantep’in sonra da Türkiye’nin bilişim yıldızı olmayı hedeflemiştik. Gaziantep’in yıldızı olmayı başardık. Şimdi sıra Türkiye’nin yıldızı olmakta. Türkiye’nin geleceği bir teknoloji ülkesi olmaktan geçiyor. Bunun için de Amerika’daki Silikon Vadisi benzeri projelerin bir an önce hayata geçirilmesi gerekiyor" dedi. Silikon Vadisi benzeri projeler için Gaziantep’in çok uygun ve hazır bir şehir olduğunu ifade eden Kurt, “Gaziantep insanı yaratıcıdır. Herkesin ortak görüşü haline gelen bir gerçeği anımsatmak gerekirse, ‘Fırsat verilsin Gaziantepliler savaş uçağı da yapar’ denilir. O halde Gaziantep, Türkiye’nin ileri teknoloji bilim şehri haline gelmeli. Şehrimizde halen 3 büyük üniversite, çok saygın bilim adamları ve teknik altyapı mevcut" diye konuştu. ..
css3panels-alt-04
Gaziantep’te faaliyet gösteren ve Türkiye’nin önemli yazılım firmalarından biri olmayı hedefleyerek sektörde büyük başarılara imza atan Pandora Bilişim, 11. yılını bayileri ve çalışanları ile birlikte kutladı. Pandora Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, her alanda önemli başarılara imza atan Gaziantep’in yazılım ve bilişim teknolojileri konusunda ilk sıralarda yer alması gerektiğini söyledi. 11. yıla girmenin haklı gururunu yaşadıklarını belirten ve elde ettikleri başarının sırrını ekip çalışması ruhuna bağlayan Pandora Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “Hayat boyu çalışmak istemiyorsan sevdiğin işi yap diye bir önerme vardır. Çok şükür ben o şansa sahip olanlardanım. Şimdiye kadar birçok başarılı projeye imza attık ve atmaya devam edeceğiz. Önce Gaziantep’in sonra da Türkiye’nin bilişim yıldızı olmayı hedeflemiştik. Gaziantep’in yıldızı olmayı başardık. Şimdi sıra Türkiye’nin yıldızı olmakta. Türkiye’nin geleceği bir teknoloji ülkesi olmaktan geçiyor. Bunun için de Amerika’daki Silikon Vadisi benzeri projelerin bir an önce hayata geçirilmesi gerekiyor” dedi. Silikon Vadisi benzeri projeler için Gaziantep’in çok uygun ve hazır bir şehir olduğunu ifade eden Kurt, “Gaziantep insanı yaratıcıdır. Herkesin ortak görüşü haline gelen bir gerçeği anımsatmak gerekirse, ‘Fırsat verilsin Gaziantepliler savaş uçağı da yapar’ denilir. O halde Gaziantep, Türkiye’nin ileri teknoloji bilim şehri haline gelmeli. Şehrimizde halen 3 büyük üniversite, çok saygın bilim adamları ve teknik altyapı mevcut” diye konuştu. Nalan Kurt, firma olarak birçok kurum, sivil toplum örgütü ve dernekle ortak yürüttükle..
css3panels-alt-04
YÜTED Derneği, Mehmet Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’de çeşitli dallarda derece elde eden öğrencileri ödüllendirdi. Mehmet Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen törende, 2016-2017 yılında açılan yarışmalarda web tasarım, Bilişim Teknolojileri Alanı derece alan öğrencilere YÜTED Derneği’nce hediyeler verildi. Yüksek Teknoloji Eğitim ve Ekonomi Derneği Başkanı Nalan Kurt, “Mehmet Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, bu ismin adına ve şanına yakışır çalışmalargerçekleştirdiğinigörüyoruz, bu bizleri onurlandırıyor” diye konuştu. ..
css3panels-alt-04
Gaziantep’te düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan kadın yazılımcı, katılımcıların ilgi odağı olduGaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Gaziantep’te düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan kadın yazılımcı, katılımcıların ilgi odağı oldu Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “11 yıldan bu yana Gaziantep’te bilişim alanında nakliye sektöründen ana okullarına kadar çok sayıda sektöre yönelik yazılım hizmeti veriyoruz” diye konuştu. Gaziantep merkezli olan firmayı uluslararası bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade den Kurt, "Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik e ticaret çözümleri üretiyoruz. NLKsoft olarak Gaziantep ofisimizin yanında İstanbul ofisini de hizmete açtık. Ayrıca Şanlıurfa’da da temsilciliğimiz var. Hedefimiz yazılım alanında Gaziantep’ten bir dünya markası çıkarmaktır. Her geçen gün bu hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Türkiye’nin yanında yurt dışındaki firmalara da hizmet vermeye başladık" dedi. "Gelecek internette" Firmaların teknolojiye ayak uydurması ve dijital dünyada yerini almasının bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Kurt, “Günümüzde ticaret hayatı büyük ölçüde yeniden şekillendi ve şekillenmeye de devam ediyor. Kentin en işlek caddesinde bir mağaza açarsınız bir günde sizi en fazla birkaç yüz kişi ziyaret eder. Ancak, işinizi internete taşırs..
css3panels-alt-04
Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “11 yıldan bu yana Gaziantep’te bilişim alanında nakliye sektöründen ana okullarına kadar çok sayıda sektöre yönelik yazılım hizmeti veriyoruz” diye konuştu. Gaziantep merkezli olan firmayı uluslararası bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade den Kurt, "Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik e ticaret çözümleri üretiyoruz. NLKsoft olarak Gaziantep ofisimizin yanında İstanbul ofisini de hizmete açtık. Ayrıca Şanlıurfa’da da temsilciliğimiz var. Hedefimiz yazılım alanında Gaziantep’ten bir dünya markası çıkarmaktır. Her geçen gün bu hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Türkiye’nin yanında yurt dışındaki firmalara da hizmet vermeye başladık" dedi. "Gelecek internette" Firmaların teknolojiye ayak uydurması ve dijital dünyada yerini almasının bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Kurt, “Günümüzde ticaret hayatı büyük ölçüde yeniden şekillendi ve şekillenmeye de devam ediyor. Kentin en işlek caddesinde bir mağaza açarsınız bir günde sizi en fazla birkaç yüz kişi ziyaret eder. Ancak, işinizi internete taşırsanız sizi bir günde yüzlerce değil, binlerce hatta milyonlarca kişi ziyaret edebilir. Artık insanlar her türlü ihtiyacını internetten karşılıyor. Günümüzün yoğun iş hayatında eskisi gibi mağaza mazağa gezenlerin sayısı azaldı. İnternetten alışveriş zaman ve maliyet bakımından daha önemli avantajlar sunuyor. Bu nedenle teknolojisini yenileyemeyen, dijital dünyadaki yerini almayan firmaların rekabet et..
css3panels-alt-04
Gaziantep'te düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan kadın yazılımcı, katılımcıların ilgi odağı oldu Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, "11 yıldan bu yana Gaziantep'te bilişim alanında nakliye sektöründen ana okullarına kadar çok sayıda sektöre yönelik yazılım hizmeti veriyoruz" diye konuştu. Gaziantep merkezli olan firmayı uluslararası bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade den Kurt, "Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik e ticaret çözümleri üretiyoruz. NLKsoft olarak Gaziantep ofisimizin yanında İstanbul ofisini de hizmete açtık. Ayrıca Şanlıurfa'da da temsilciliğimiz var. Hedefimiz yazılım alanında Gaziantep'ten bir dünya markası çıkarmaktır. Her geçen gün bu hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Türkiye'nin yanında yurt dışındaki firmalara da hizmet vermeye başladık" dedi. "Gelecek internette" Firmaların teknolojiye ayak uydurması ve dijital dünyada yerini almasının bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Kurt, "Günümüzde ticaret hayatı büyük ölçüde yeniden şekillendi ve şekillenmeye de devam ediyor. Kentin en işlek caddesinde bir mağaza açarsınız bir günde sizi en fazla birkaç yüz kişi ziyaret eder. Ancak, işinizi internete taşırsanız sizi bir günde yüzlerce değil, binlerce hatta milyonlarca kişi ziyaret edebilir. Artık insanlar her türlü ihtiyacını internetten karşılıyor. Günümüzün yoğun iş hayatında eskisi gibi mağaza mazağa gezenlerin sayısı azaldı. İnternetten alışveriş zaman ve maliyet bakımından daha önemli avantajlar sunuyor...
css3panels-alt-04
Gaziantep’te düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan kadın yazılımcı, katılımcıların ilgi odağı oldu Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Gaziantep’te düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan kadın yazılımcı, katılımcıların ilgi odağı oldu Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “11 yıldan bu yana Gaziantep’te bilişim alanında nakliye sektöründen ana okullarına kadar çok sayıda sektöre yönelik yazılım hizmeti veriyoruz” diye konuştu. Gaziantep merkezli olan firmayı uluslararası bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade den Kurt, "Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik e ticaret çözümleri üretiyoruz. NLKsoft olarak Gaziantep ofisimizin yanında İstanbul ofisini de hizmete açtık. Ayrıca Şanlıurfa’da da temsilciliğimiz var. Hedefimiz yazılım alanında Gaziantep’ten bir dünya markası çıkarmaktır. Her geçen gün bu hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Türkiye’nin yanında yurt dışındaki firmalara da hizmet vermeye başladık" dedi. "Gelecek internette" Firmaların teknolojiye ayak uydurması ve dijital dünyada yerini almasının bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Kurt, “Günümüzde ticaret hayatı büyük ölçüde yeniden şekillendi ve şekillenmeye de devam ediyor. Kentin en işlek caddesinde bir mağaza açarsınız bir günde sizi en fazla birkaç yüz kişi ziyaret eder. Ancak,..
css3panels-alt-04
Anadolu Bilişim Buluşmalarının ikincisi "Sayısallaşma" ana teması ile Gaziantep’te başladı. Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “11 yıldan bu yana Gaziantep’te bilişim alanında hizmet veren bir firmayız. Nakliye sektöründen ana okullarına kadar çok sayıda sektöre yönelik yazılım hizmeti veriyoruz” diye konuştu. İSTANBUL OFİSİ AÇILDI Gaziantep merkezli olan NLKsoft’u uluslararası bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade den NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, şöyle devam etti: “Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik e ticaret çözümleri üretiyoruz. NLKsoft olarak Gaziantep ofisimizin yanında İstanbul ofisini de hizmete açtık. Ayrıca Şanlıurfa’da da temsilciliğimiz var. Hedefimiz yazılım alanında Gaziantep’ten bir dünya markası çıkarmaktır. Her geçen gün bu hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Türkiye’nin yanında yurt dışındaki firmalara da hizmet vermeye başladık.” GELECEK İNTERNETTE Firmaların teknolojiye ayak uydurması ve dijital dünyada yerini almasının bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Kurt, “Günümüzde ticaret hayatı büyük ölçüde yeniden şekillendi ve şekillenmeye de devam ediyor. Kentin en işlek caddesinde bir mağaza açarsınız bir günde sizi en fazla birkaç yüz kişi ziyaret eder. Ancak, işinizi internete taşırsanız sizi bir günde yüzlerce değil, binlerce hatta milyonlarca kişi ziyaret edebilir. Artık insanlar her türlü ihtiyacını internetten karşıl..
css3panels-alt-04
Anadolu Bilişim Buluşmalarının ikincisi “Sayısallaşma” ana teması ile Gaziantep’te başladı. Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “11 yıldan bu yana Gaziantep’te bilişim alanında hizmet veren bir firmayız. Nakliye sektöründen ana okullarına kadar çok sayıda sektöre yönelik yazılım hizmeti veriyoruz” diye konuştu. İSTANBUL OFİSİ AÇILDI Gaziantep merkezli olan NLKsoft’u uluslararası bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade den NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, şöyle devam etti: “Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik e ticaret çözümleri üretiyoruz. NLKsoft olarak Gaziantep ofisimizin yanında İstanbul ofisini de hizmete açtık. Ayrıca Şanlıurfa’da da temsilciliğimiz var. Hedefimiz yazılım alanında Gaziantep’ten bir dünya markası çıkarmaktır. Her geçen gün bu hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Türkiye’nin yanında yurt dışındaki firmalara da hizmet vermeye başladık.” GELECEK İNTERNETTE Firmaların teknolojiye ayak uydurması ve dijital dünyada yerini almasının bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Kurt, “Günümüzde ticaret hayatı büyük ölçüde yeniden şekillendi ve şekillenmeye de devam ediyor. Kentin en işlek caddesinde bir mağaza açarsınız bir günde sizi en fazla birkaç yüz kişi ziyaret eder. Ancak, işinizi internete taşırsanız sizi bir günde yüzlerce değil, binlerce hatta milyonlarca kişi ziyaret edebilir. Artık insanlar her türlü ihtiyacını internetten karşılıyor. Günümüz&..
css3panels-alt-04
Anadolu Bilişim Buluşmalarının ikincisi “Sayısallaşma” ana teması ile Gaziantep’te başladı. Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “11 yıldan bu yana Gaziantep’te bilişim alanında hizmet veren bir firmayız. Nakliye sektöründen ana okullarına kadar çok sayıda sektöre yönelik yazılım hizmeti veriyoruz” dedi. İSTANBUL OFİSİ AÇILDI Gaziantep merkezli olan NLKsoft’u uluslararası bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade den NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, şöyle devam etti: “Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik e ticaret çözümleri üretiyoruz. NLKsoft olarak Gaziantep ofisimizin yanında İstanbul ofisini de hizmete açtık. Ayrıca Şanlıurfa’da da temsilciliğimiz var. Hedefimiz yazılım alanında Gaziantep’ten bir dünya markası çıkarmaktır. Her geçen gün bu hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Türkiye’nin yanında yurt dışındaki firmalara da hizmet vermeye başladık.” GELECEK İNTERNETTE Firmaların teknolojiye ayak uydurması ve dijital dünyada yerini almasının bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Kurt, “Günümüzde ticaret hayatı büyük ölçüde yeniden şekillendi ve şekillenmeye de devam ediyor. Kentin en işlek caddesinde bir mağaza açarsınız bir günde sizi en fazla birkaç yüz kişi ziyaret eder. Ancak, işinizi internete taşırsanız sizi bir günde yüzlerce değil, binlerce hatta milyonlarca kişi ziyaret edebilir. Artık insanlar her türlü ihtiyacını internetten karşılıyor. Günümüzün yoğun..
css3panels-alt-04
Anadolu Bilişim Buluşmalarının ikincisi "Sayısallaşma" ana teması ile Gaziantep’te başladı. Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “11 yıldan bu yana Gaziantep’te bilişim alanında hizmet veren bir firmayız. Nakliye sektöründen ana okullarına kadar çok sayıda sektöre yönelik yazılım hizmeti veriyoruz” diye konuştu. İSTANBUL OFİSİ AÇILDI Gaziantep merkezli olan NLKsoft’u uluslararası bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade den NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, şöyle devam etti: “Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik e ticaret çözümleri üretiyoruz. NLKsoft olarak Gaziantep ofisimizin yanında İstanbul ofisini de hizmete açtık. Ayrıca Şanlıurfa’da da temsilciliğimiz var. Hedefimiz yazılım alanında Gaziantep’ten bir dünya markası çıkarmaktır. Her geçen gün bu hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Türkiye’nin yanında yurt dışındaki firmalara da hizmet vermeye başladık.” GELECEK İNTERNETTE Firmaların teknolojiye ayak uydurması ve dijital dünyada yerini almasının bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Kurt, “Günümüzde ticaret hayatı büyük ölçüde yeniden şekillendi ve şekillenmeye de devam ediyor. Kentin en işlek caddesinde bir mağaza açarsınız bir günde sizi en fazla birkaç yüz kişi ziyaret eder. Ancak, işinizi internete taşırsanız sizi bir günde yüzlerce değil, binlerce hatta milyonlarca kişi ziyaret edebilir. Artık insanlar her türlü ihtiyacını internetten karşılıyor. Gün&..
css3panels-alt-04
Gaziantep&39;te 13 yıl önce 30 metrekarelik ofiste çalışmalarına başlayan kadın girişimci, geliştirdiği yazılımları aralarında ABD, İngiltere, Fransa ve Almanya&39;nın da yer aldığı 9 ülkeye ihraç ediyor. Kendisini girişimci, yazılımcı ve işletmeci olarak tanıtan Nalan Kurt, AA muhabirine, çocukluğundan bu yana bilgisayar programlarına ilgisinin olduğunu, üniversitede de bilgisayar programcılığı ve işletme eğitimi aldığını söyledi. Üniversite yıllarında çalışma hayatına atıldığını anlatan Kurt, "Bu dönemde girişimcilik dersleri de aldım. Birkaç arkadaşımla hacker olma hayaliyle sabahlara kadar çalışırdık. Hatta herkes internet kafelerde bulurdu beni, arkadaşlarımla da burada randevulaşırdık. Bu yüzden de birçok arkadaşım benimle ilişkisini koparmıştır." dedi. Üniversiteden mezun olur olmaz kendi işini kurmak için kolları sıvadığını belirten Kurt, "Tabi başlar başlamaz bilişim sektöründe kesinlikle çalışmamı istemeyen bir baba engeliyle karşılaştım. Uzun süren ikna çabalarından sonra kendime 30 metrekarelik bir ofis tuttum. Birkaç sandalye, bir masa ve bir diz üstü bilgisayarla hayalini kurduğum işi yapmaya başladım." diye konuştu. Kısa sürede sebze halinden köy muhtarına, nakliyattan anaokuluna kadar birçok farklı sektörde faaliyet gösteren kişi ve kuruluşlara yazılım ve programlama konusunda altyapı hizmeti verdiklerini anlatan Kurt, yapay zeka teknolojisinden yararlanarak yazılımlarını her geçen gün geliştirdiklerini kaydetti. 9 ülkeye yazılım satıyor Kurt, geçen yıl itibarıyla bayilik yapısına geçtiklerini, Türkiye ve yurt dışında toplam 65 bayiliklerinin olduğunu dile getiren Kurt, şöyle devam etti: &39;&39;Gaziantep&39;ten başladık ama şirketimizi dünya ç..
css3panels-alt-04
sdsd ..
css3panels-alt-04
NLKSOFT markası ile yazılım dünyasındaki yerini her geçen gün güçlendiren NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin ikinci iş ortaklığı Güneydoğu Anadolu Bölgesi toplantısı Midyat'ta gerçekleşti. Bir otelde yapılan toplantıya Nlksoft’un Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki bayileri ile NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. yöneticileri katıldı. NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, anaokulu, nakliye, e-ticaret, toplu SMS yazılımları ve Edm bilişim çözümleri ile farklı sektörlerin yazılım ihtiyaçlarını karşıladıklarını söyledi. KURT: “TÜRKİYE VE DÜNYA’DA 102 LOKASYONDA İŞ ORTAKLARI İLE HİZMET SUNUYORUZ” Şu anda Türkiye ve Dünya’da 102 lokasyonda aktif olarak iş ortakları ile hizmet sunduklarını kaydeden Nalan Kurt, "13 yıl önce yerel bir marka olarak yola çıkan NLKSOFT'u Dünya markasına çevirmeyi başardık. 2018 Yılında iş modelimizi güncelleyerek, büyüyen müşteri ağımızı iş ortaklarımız aracılığı ile hizmet sağlayan bir iş modeline dönüştürdük. Dijitalleşme çağındayız. Artık her şey teknoloji, kodlama ve oturduğunuz yerden dünyayı yönetiyorsunuz. Böyle bir ortamda biz de uzun yıllar AR-GE yaptıktan sonra kendi yazılımlarımızla sektördeki yerimizi aldık. Gaziantep ve İstanbul’da iki ana ofisimiz var. Yerel bir marka olarak başlayıp bugün dünya markası olma yolunda ilerlemenin mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz" dedi. NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. uzmanları, iş ortaklığı toplantısına katılan bayilere, Nlksoft markalı yazılımların kullanımı ile ilgili bilgiler verdi ve bayilerden gelen soruları yanıtladı. Daha sonra plaket ve sertifika törenine geçildi. Nlksoft bayileri ve NLK Bilgi Teknolojileri uzmanla..
css3panels-alt-04
Bir otelde yapılan toplantıya NLKSOFT’un Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ndeki bayileri ile NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. yöneticileri katıldı. NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, toplantının açılışında yaptığı konuşmada, anaokulu, nakliye, e-ticaret, toplu SMS yazılımları ve Edm bilişim çözümleri ile farklı sektörlerin yazılım ihtiyaçlarını karşıladıklarını söyledi. KURT: “OTURDUĞUNUZ YERDEN DÜNYAYI YÖNETİYORSUNUZ” Şu anda Türkiye ve Dünya’da 102 lokasyonda aktif olarak iş ortakları ile hizmet sunduklarını kaydeden Nalan Kurt, "13 yıl önce yerel bir marka olarak yola çıkan NLKSOFT'u Dünya markasına çevirmeyi başardık. 2018 yılında iş modelimizi güncelleyerek, büyüyen müşteri ağımızı iş ortaklarımız aracılığı ile hizmet sağlayan bir iş modeline dönüştürdük. Dijitalleşme çağındayız. Artık her şey teknoloji, kodlama ve oturduğunuz yerden dünyayı yönetiyorsunuz. Böyle bir ortamda biz de uzun yıllar AR-GE yaptıktan sonra kendi yazılımlarımızla sektördeki yerimizi aldık. Gaziantep ve İstanbul’da iki ana ofisimiz var. Yerel bir marka olarak başlayıp bugün dünya markası olma yolunda ilerlemenin mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz" dedi. NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. uzmanları, iş ortaklığı toplantısına katılan bayilere, Nlksoft markalı yazılımların kullanımı ile ilgili bilgiler verdi ve bayilerden gelen soruları yanıtladı. Daha sonra plaket ve sertifika törenine geçildi. NLKSOFT bayileri ve NLK Bilgi Teknolojileri uzmanlarına plaket ve sertifikaları törenle verildi. Toplantının ardından da çeşitli illerden gelen bayiler için akşam gala yemeği verildi. ..
css3panels-alt-04
Nlksoft markası ile yazılım dünyasındaki yerini her geçen gün sağlamlaştıran NLK Bilgi Teknolojileri, 2.ci iş ortaklığı, Güneydoğu Anadolu Bölge Toplantısın Mardin´in Midyat İlçesinde bir otelde gerçekleştirdi. Toplantıya Nlksoft markası Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt ve bölge bayi ve iş ortakları katıldı. Teknolojiye gönül vermiş nlksoft ailesine hitap eden Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt nlksoft ´un gelenekselleşen bayi toplantısının 2.cisini tarihi ve kültürel değerleri yüksek bir şehir olan Mardin´de gerçekleştirmekten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Nlksoft Yönetim Kurulu Başkanı Kurt yaptığı konuşmada, 13 yıl önce kurulan nlksoft´un yenilikçi, aktif, kurumsal yapısı ve teknolojik gelişmelere uyum sağlayan güçlü bir altyapı ile hizmet verdiğini söyledi. Kurt “nlksoft sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, dijitalleşmeyi ve dijitalleştirmeyi amaç edinip teknoloji ve interneti birleştirerek kendi yazılımlarını geliştirdi. Gelişen teknolojiyi yakından takip etmek adına; sistemlerinde yapay zekâ teknolojilerinden tutun birçok yeni ve interaktif çözümler kullandı ve her şeyi internete taşıdı. nlksoft, Türkiye´deki başarılarının yanı sıra global bir firma olma yolunda da çok büyük bir yol aldı. 11 ülkeye yazılım ihraç etmeyi başardı. Türkiye´de ve Dünya´nın birçok ülkesinde toplam 101 iş ortağına ulaşan nlksoft, E-ticaret, Anaokulu Yazılımı, Toplu Sms Programı, Nakliye Yazılımı ve İçerik Yönetim Sistemi ile kullanıcılarına istek ve ihtiyaçlarına yönelik çözümler sağlamaktadır. “İşini aşkla yapıyorsan y..
css3panels-alt-04
NLKSOFT, güçlü altyapısı ve 13 yılı aşkın tecrübesiyle tüm müşterilerine yüksek performans gücü ile hizmet veriyor. “İşini aşkla yapıyorsan yaşam misyonunun içindesin” mottosuyla genç, dinamik, alanında uzman mühendis ve programcılardan oluşan ekibi ile sayısız başarıya imza attı. 2018 yılı ile bayilik yapısına geçen NLKSOFT, yurt içi, yurt dışına güçlü bir bayilik ağı oluşturarak Türkiye’de ve başta Amerika, İngiltere ve Fransa olmak üzere 11 ülkede bulunan iş ortaklarıyla hizmet veriyor. Gaziantep’ten dünya pazarlarına açılan yerli e-ticaret ve e-ihracat alt yapı sağlayıcısı olan NLKSOFT’un Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, e-ticaret ve e-ihracat ile kalmayıp e-fatura, e-imza gibi e-dönüşüm alanlarında, toplu sms, kurumsal web içerik yönetimi ve mobil uygulama gibi birçok alanda da alt yapı hizmeti sunduklarını söyledi. Nalan Kurt, e-ticaret ve e-ihracat alanında firma olarak meslek örgütleri ve odalarla işbirliği içerisinde çok sayıda eğitim düzenlediklerini ve birçok üniversitede konferanslara katıldıklarını ifade ederek, “e-imza, e-fatura, kep gibi bu iş süreçlerinde de hizmet veriyoruz. Gaziantep artık bilişim sektöründe de hak ettiği noktaya geliyor. Son yıllarda peş peşe aldığımız ödüller hem firmamız hem de Gaziantep için gurur verici” dedi ..
css3panels-alt-04
Gaziantep'te 13 yıl önce 30 metrekarelik ofiste çalışmalarına başlayan kadın girişimci, geliştirdiği yazılımları 9 ülkeye ihraç ediyor. Kendisini girişimci, yazılımcı ve işletmeci olarak tanıtan Nalan Kurt, çocukluğundan bu yana bilgisayar programlarına ilgisinin olduğunu, üniversitede de bilgisayar programcılığı ve işletme eğitimi aldığını söyledi. Yapay zeka teknolojisinden yararlanarak yazılımlarını geliştiriyorlar Üniversite yıllarında çalışma hayatına atıldığını anlatan Kurt, "Bu dönemde girişimcilik dersleri de aldım. Birkaç arkadaşımla hacker olma hayaliyle sabahlara kadar çalışırdık. Hatta herkes internet kafelerde bulurdu beni, arkadaşlarımla da burada randevulaşırdık. Bu yüzden de birçok arkadaşım benimle ilişkisini koparmıştır" dedi. Üniversiteden mezun olur olmaz kendi işini kurmak için kolları sıvadığını belirten Kurt, "Tabi başlar başlamaz bilişim sektöründe kesinlikle çalışmamı istemeyen bir baba engeliyle karşılaştım. Uzun süren ikna çabalarından sonra kendime 30 metrekarelik bir ofis tuttum. Birkaç sandalye, bir masa ve bir diz üstü bilgisayarla hayalini kurduğum işi yapmaya başladım" diye konuştu. Kısa sürede sebze halinden köy muhtarına, nakliyattan anaokuluna kadar birçok farklı sektörde faaliyet gösteren kişi ve kuruluşlara yazılım ve programlama konusunda altyapı hizmeti verdiklerini anlatan Kurt, yapay zeka teknolojisinden yararlanarak yazılımlarını her geçen gün geliştirdiklerini kaydetti. ..
css3panels-alt-04
Nizip Ticaret Borsası, üyelerini bilgilendirmek amacıyla E-Ticaret ve E-İhracat konulu bir eğitim semineri düzenledi. Nlksoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt’un katılımıyla gerçekleşen seminerde e-ticaretin günümüz ekonomik koşullarındaki rolü anlatıldı. Nlksoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, satış yapan her kesime hitap eden e-ticaret altyapısının işletmelere ne gibi katkı sağladığını somut örneklerle ifade etti. Kurt, konuşmasında günden güne geliştirilen e-ticaret altyapısı sayesinde kullanıcıların ürünlerini aracıya ihtiyaç duymadan direkt olarak satabileceklerini belirterek, hatta tüketicilere daha iyi hizmet verebilmek için sosyal medya ve dijital alanların gücünden ayrıcalık sağlanabileceği noktalara değindi. Eğitim seminerinde e-ihracat konusunda da bilgilendirme yapan Nalan Kurt, e-ihracatta başarılı olmanın yollarından bahsetti. Nlksoft olarak 13 ülkeye yazılım ihraç ettiklerinin altını çizen Kurt, dijital pazarlamanın e-ticaret ve e-ihracatta başarıyı getiren en önemli etkenlerden biri olduğunu söyledi. Kurt, e-ihracat sayesinde işletmelerin yurt dışı pazarında da yer alabileceğine ve rekabette öne geçeceğine dikkat çekerek, bu konuda fark oluşturabilmek için neler yapılması gerektiği konularında bilgilendirmede de bulundu. Nalan Kurt, seminer sonrası Nizip Ticaret Borsası üyelerinin sorularını da yanıtladı. ..
css3panels-alt-04
Nizip Ticaret Borsası, üyelerini bilgilendirmek amacıyla E-Ticaret ve E-İhracat konulu bir eğitim semineri düzenledi. Nlksoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt’un katılımıyla gerçekleşen seminerde e-ticaretin günümüz ekonomik koşullarındaki rolü anlatıldı. Nlksoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, satış yapan her kesime hitap eden e-ticaret altyapısının işletmelere ne gibi katkı sağladığını somut örneklerle ifade etti. Kurt, konuşmasında günden güne geliştirilen e-ticaret altyapısı sayesinde kullanıcıların ürünlerini aracıya ihtiyaç duymadan direkt olarak satabileceklerini belirterek, hatta tüketicilere daha iyi hizmet verebilmek için sosyal medya ve dijital alanların gücünden ayrıcalık sağlanabileceği noktalara değindi. Eğitim seminerinde e-ihracat konusunda da bilgilendirme yapan Nalan Kurt, e-ihracatta başarılı olmanın yollarından bahsetti. Nlksoft olarak 13 ülkeye yazılım ihraç ettiklerinin altını çizen Kurt, dijital pazarlamanın e-ticaret ve e-ihracatta başarıyı getiren en önemli etkenlerden biri olduğunu söyledi. Kurt, e-ihracat sayesinde işletmelerin yurt dışı pazarında da yer alabileceğine ve rekabette öne geçeceğine dikkat çekerek, bu konuda fark oluşturabilmek için neler yapılması gerektiği konularında bilgilendirmede de bulundu. Nalan Kurt, seminer sonrası Nizip Ticaret Borsası üyelerinin sorularını da yanıtladı. ..
css3panels-alt-04
NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, e-ticaret ile iş dünyasında farklılık sergileyen iş kadınları ve şirketin çözüm ortaklarına telekonferans yöntemiyle seslendi. Kurt, e-ticarette kadın girişimcilerin gösterdiği başarının dikkat çekici olduğunu söyledi. Dijitalleşmenin hayatın her evresinde kendini gösterdiğine dikkat çeken NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “Artık herkes online platformlar üzerinden iletişim kuruyor. İnternet kullanımının artışıyla beraber mağazalar da internete taşınmaya başladı. İnsanlar alışverişlerini artık internet üzerinden yapıyor. Yani e-ticaret hızla büyüyor ve birçok kişiye yeni iş olanakları sunuyor. Kadınlar da iş dünyasında aktif oldukları kadar e-ticarette de aktif olmaya başladı ve e-ticarete daha çok kadın girişimciyi kazandırmayı hedeflediğimiz, aynı zamanda e-ticarette başarı için stratejileri anlattığımız bir webinar düzenledik. ‘E-ticarette başarılı olmak için neler yapılmalı, yapılan hatalar neler ve nasıl daha çok insana ulaşırsınız?’ gibi soruların ve çok daha fazlasının cevabını verdiğimiz başarılı bir etkinlik oldu. Dijital çağın öncüsü olan değerli katılımcılarımıza çok teşekkür ediyorum. Dijital sektörde kadınların sesi artık çok daha gür çıkacak” dedi. NLKSOFT KADIN GİRİŞİMCİLERİN HİZMETİNDE Nalan Kurt, şirket olarak kadın girişimcilere hizmete büyük önem verdiklerini kaydederek, “NLK Bilgi Teknolojileri A.Ş., güçlü altyapısı ve 14 yılı aşkın tecrübesiyle tüm müşterilerine yüksek performans gücü ile hizmet vermektedir. “İşini aşkla yapıyorsan yaşam misyonunun içindesin” mottosuyla genç, dinamik, alanında uzman mühendis ve programcılarda..
css3panels-alt-04
Merkezi Gaziantep de bulunan nlksoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan KURT 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. Başarılı çalışmalarından ve girişimciliğinden dolayı insanların sempatisini kazanan Nalan KURT ; ulu önder Mustafa Kemal ATATÜRK ün çocuklara armağanı olan bu mutlu günde dijital çağın uzmanları olacak çocuklarımız ve gençlerimizle ne kadar gurur duysak azdır, çocuklar bizim geleceğimizdir diyerek 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutladı. ..
css3panels-alt-04
Merkezi Gaziantep de bulunan nlksoft covid 19 virüsü nedeniyle çalışmalarına dijital ortamdan hız kesmeden devam ediyor . Genç yaşta başarılı bir iş kadını olan Nalan KURT ; her geçen gün daha da dijitalleşen dünya standartlarına uyum sağlamamız gerektiğini belirtirken bu zorlu süreçte dijital ortamın ve e ticaretin öneminin altını çizdi. 24 nisan 2020 saat 21 de zoom proğramı üzerinden bir etkinlik düzenliyor. "Birlikolarak ne kadar büyük olursa olsun sorunun üstesinden geleceğimizi öğrendik" dedi. ..
 1  

Sayfamızı Beğenin

Pandora Bilişim

Bizi Takip Edin

Pandora Bilişim

Bizi Takip Edin

Pandora Bilişim
TOP