css3panels-alt-04
Bizi bu Zamana kadar destekleyen hep benimle olan Pandora personeline ve müşterilerimize sonsuz teşekkürlerimi borç biliyorum . Sevgili iş arkadaşlarım Abdulkadir Kar, Selvinaz Kurt Orhan ve Zekeriya ORHAN ile iş hayatımızda 9 yılı geride bırakıp 10. Yılımıza adım atarken; Ekibimize sonradan dahil olan ama sanki yıllardır bizimle gibi olan Mustafa Büyüktokatlı , Tayfun Erdoğan , Buse Tosun'a ; İyi günde kötü günde, parasızlıkta tahsilatta, dibi gördüğümüzde ve başarılarımızda hep birlikte varlığınız için, işi verip arkama baktırmadiğinız inatla ısrarla yapıcaz deyip güven verdiğiniz, zor anımda neleri aştık birlikte bunu da aşarız diyerek güçlendirdiğiniz için sonsuz teşekkür ederim. "Hayat boyu çalışmak istemiyorsan sevdiğin işi yap” diye bir önerme vardır ya hani . Çok şükür ben o şansa sahip olanlardanım. Nalan Kurt / Pandora Bilişim ..
css3panels-alt-04
GAZİANTEP - Gaziantep'te bilişim sektöründe 2007 yılından bu yana, müşterilerine hizmet vermekte olan Pandora Bilişim, bu yıl krize rağmen GAZİANTEP - Gaziantep'te bilişim sektöründe 2007 yılından bu yana, müşterilerine hizmet vermekte olan Pandora Bilişim, bu yıl krize rağmen çalışmalarına devam ederek, istihdamını artırmayı hedeliyor. Bilgisayar satışı, web tasarımı, hosting, yazılım, donanım, teknik servis alanlarında faaliyet gösterdiklerini belirten Pandora Bililşim sahibi Nalan Kurt, "Biz sadece bilgisayar satışı yapan bir firma değiliz, aynı zamanda sektörde adından söz ettiren nadir firmaların verdiği hizmetleri de bünyemizde barındırıyoruz. Genç ve dinamik kadromuzla internet yazılımı, proje geliştirme, portal sistemleri kurulum ve yönetimi, network teknik destek, bilgisayar bakım ve destek gibi uzmanlık gerektiren konularda en üst düzeyde ve kalitede hizmet vermeyi hedefleyerek; sistem alt yapımızı buna uygun olarak hazırladık" dedi. Müşterilerinin teknolojiyi ve interneti etkin şekilde kullanarak, yeni pazarlara ulaşmasını hedeflediklerini kaydeden Kurt, "Kaliteli görsel tasarımları rekabetçi fiyatlarla sunmak, müşterilerimiz için son derece değerli olan projeler yaratmak, değişen pazar şartlarına cevap verebilecek aktif bir organizasyon yapısı oluşturmak ve güvenilirlik ilkesiyle hareket etmek için yola çıktık" diye konuştu. Web tasarımına da çok önem verdiklerini ifade eden Nalan Kurt, "Bizim için tasarımın başarıya ulaşması içeriğin anlaşılır olmasına, ziyaretçilerin sitede aradığı bilgiye kolayca ulaşmasına, içerik ile tasarımın uyumlu olmasına, sitesini tasarladığımız kuruluşun kurum kimliğini yansıtmasına ve tasarımın güncellenebilir, gelişmeye açık olmasına bağlıdır. Biz bu şekilde çalışmaktayız. Ayrı..
css3panels-alt-04
Türkiye’nin Önde Gelen Yazılım Firmalarından biri olmayı hedefleyen ve bu doğrultuda hareket ederek büyük başarılara imza atan Flap Yazılım, 9 yıllık bilgi birikimini ,yeni bir oluşum ve bayi yapılandırması ile sürdürüyor. Teknolya A.Ş Genel Müdürü Murat Hösek ile sohbetimizde Flap Yazılım ‘ın dünü bugünü ve hedefleri konusunda ayrıntılı bilgi sahibi olduk. Herşeyden önce emeğe saygının ön planda olması gerektiğini belirten Hösek; çalışma prensiplerinin “Bayi üzerinden para kazanmak” mantığı değil aksine ; “Para Kazandığımız Kazanç Ortaklığı” oluşturmak yani ; “Beraber Kazanmak” olduğunu belirtti. İşin birazda - tabiri caizse- mutfak kısmına göz atmak istediğimizde yazılım departmanı sorumlusu Mehmet Kula ile tanıştık. Disiplin, özveri ve yoğun çalışmalar sonucu ortaya çıkan Flap Yazılımın; içeriği , kolaylıkları ve güvenliği konusunda bilgi sahibi olduk. Flap Yazılım Eğitim Departmanı Sorumlusu Kemal Aydoğdu; Programın diğer restaurant yazılımlarından farkları ve avantajları konusuna değindi. İşletmelerin, alışveriş sürecinin en başından sonuna kadar programın her detayında sorunsuz işlem yapabildiğini ve ek yazılım, cihaz maliyetine gerek duymadan Yemek Sepeti Entegrasyonu , Kurye Takip Sistemi özelliklerinin kullanılabilmesi, üstelik çalışanın sadece kendi telefonunu kullanarak; Sahadan Online Sipariş özelliği ile sipariş alarak faturanın araçtan kesilebilmesi gibi birçok kolaylıktan bahsetti. Bayi Sorumlusu Süleyman Ahat, tüm bunların yanı sıra işletmelerin ihtiyaçlarına her yerde ve en kısa sürede cevap verebilmenin öncelikleri arasınd..
css3panels-alt-04
Türkiye’nin önemli yazılım firmalarından biri olmayı hedefleyen ve bu doğrultuda hareket ederek kısa sürede büyük başarılara imza atan Flap Yazılım, 9 yıllık bilgi ve birikimini, yeni bir oluşum ve bayi yapılandırması ile sürdürüyor. Flap Yazılım bölge lansmanını bir otelde gerçekleştirdi ve restaurantlar için hazırlanan yeni yazılım programını tanıttı. ‘‘Restaurantlar için herşey çok daha kolay olacak’’ Lansmanda yeni yazılım programının özellikleri ve diğer yazılımlardan farklılıklarına dikkat çeken Flap Yazılım eğitim Departmanı Sorumlusu Kemal Aydoğdu, bu programın diğer restaurant yazılımlarından farklı, kolay uygulanabilir ve avantajlı olduğuna dikkat çekti. Aydoğdu, yeni yazılımın işletmelerin, alışveriş sürecinin en başından sonuna kadar programın her detayında sorunsuz işlem yapabildiğini ve ek yazılım, cihaz maliyetine gerek duymadan Yemek Sepeti Entegrasyonu, Kurye Takip Sistemi özelliklerinin kullanılabilmesi, üstelik çalışanın sadece kendi telefonunu kullanarak, Sahadan Online Sipariş özelliği ile sipariş alarak faturanın araçtan kesilebilmesi gibi çeşitli kolaylıklar sağladığını anlattı. ‘‘Yurt ve kantinlerde kullanabilecek ‘’ Bayi Sorumlusu Süleyman Ahat ise işletmelerin teknolojik ihtiyaçlarına her yerde ve en kısa sürede cevap verebilmenin öncelikleri arasında en üst sırada olduğunu belirtirken, Barkodlu Satış Sistemleri ve Hızlı Satış Programı hakkında bilgiler verdi. Ahat, Kartlı Satış Sistemi sayesinde yurt -kantin tarzı yerlerde limit yükleyerek müşterilere satış yapılabileceği, tartılı ürünlerde fiyat tutar dengesinin Online Terazi Entegrasyonu sayesinde anlık yapılabildiğine vurgu yaptı. Hızlı ve kolay kullanımıyla öne çıkan Flap Yazılım Ön Muhasebe Programı, detaylı eğiti..
css3panels-alt-04
Gaziantep için 'Silikon Vadisi' önerisi GAZİANTEP, (DHA) - GAZİANTEP’te faaliyet gösteren ve Türkiye’nin önemli yazılım firmalarından biri olmayı hedefleyerek sektörde büyük başarılara imza atan Pandora Bilişim, 11'inci yılını bayileri ve çalışanları ile birlikte kutladı. Pandora Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, her alanda önemli başarılara imza atan Gaziantep’in yazılım ve bilişim teknolojileri konusunda ilk sıralarda yer alması gerektiğini söyledi. 11'inci yıla girmenin haklı gururunu yaşadıklarını belirten ve elde ettikleri başarının sırrını ekip çalışması ruhuna bağlayan Pandora Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “Hayat boyu çalışmak istemiyorsan sevdiğin işi yap diye bir önerme vardır. Çok şükür ben o şansa sahip olanlardanım. Şimdiye kadar birçok başarılı projeye imza attık ve atmaya devam edeceğiz. Önce Gaziantep’in sonra da Türkiye’nin bilişim yıldızı olmayı hedeflemiştik. Gaziantep’in yıldızı olmayı başardık. Şimdi sıra Türkiye’nin yıldızı olmakta. Türkiye’nin geleceği bir teknoloji ülkesi olmaktan geçiyor. Bunun için de Amerika’daki Silikon Vadisi benzeri projelerin bir an önce hayata geçirilmesi gerekiyor" dedi. Silikon Vadisi benzeri projeler için Gaziantep’in çok uygun ve hazır bir şehir olduğunu ifade eden Kurt, “Gaziantep insanı yaratıcıdır. Herkesin ortak görüşü haline gelen bir gerçeği anımsatmak gerekirse, ‘Fırsat verilsin Gaziantepliler savaş uçağı da yapar’ denilir. O halde Gaziantep, Türkiye’nin ileri teknoloji bilim şehri haline gelmeli. Şehrimizde halen 3 büyük üniversite, çok saygın bilim adamları ve teknik altyapı mevcut" diye konuştu. ..
css3panels-alt-04
Gaziantep’te faaliyet gösteren ve Türkiye’nin önemli yazılım firmalarından biri olmayı hedefleyerek sektörde büyük başarılara imza atan Pandora Bilişim, 11. yılını bayileri ve çalışanları ile birlikte kutladı. Pandora Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, her alanda önemli başarılara imza atan Gaziantep’in yazılım ve bilişim teknolojileri konusunda ilk sıralarda yer alması gerektiğini söyledi. 11. yıla girmenin haklı gururunu yaşadıklarını belirten ve elde ettikleri başarının sırrını ekip çalışması ruhuna bağlayan Pandora Bilişim Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “Hayat boyu çalışmak istemiyorsan sevdiğin işi yap diye bir önerme vardır. Çok şükür ben o şansa sahip olanlardanım. Şimdiye kadar birçok başarılı projeye imza attık ve atmaya devam edeceğiz. Önce Gaziantep’in sonra da Türkiye’nin bilişim yıldızı olmayı hedeflemiştik. Gaziantep’in yıldızı olmayı başardık. Şimdi sıra Türkiye’nin yıldızı olmakta. Türkiye’nin geleceği bir teknoloji ülkesi olmaktan geçiyor. Bunun için de Amerika’daki Silikon Vadisi benzeri projelerin bir an önce hayata geçirilmesi gerekiyor” dedi. Silikon Vadisi benzeri projeler için Gaziantep’in çok uygun ve hazır bir şehir olduğunu ifade eden Kurt, “Gaziantep insanı yaratıcıdır. Herkesin ortak görüşü haline gelen bir gerçeği anımsatmak gerekirse, ‘Fırsat verilsin Gaziantepliler savaş uçağı da yapar’ denilir. O halde Gaziantep, Türkiye’nin ileri teknoloji bilim şehri haline gelmeli. Şehrimizde halen 3 büyük üniversite, çok saygın bilim adamları ve teknik altyapı mevcut” diye konuştu. Nalan Kurt, firma olarak birçok kurum, sivil toplum örgütü ve dernekle ortak yürüttükle..
css3panels-alt-04
YÜTED Derneği, Mehmet Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’de çeşitli dallarda derece elde eden öğrencileri ödüllendirdi. Mehmet Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde gerçekleştirilen törende, 2016-2017 yılında açılan yarışmalarda web tasarım, Bilişim Teknolojileri Alanı derece alan öğrencilere YÜTED Derneği’nce hediyeler verildi. Yüksek Teknoloji Eğitim ve Ekonomi Derneği Başkanı Nalan Kurt, “Mehmet Rüştü Uzel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, bu ismin adına ve şanına yakışır çalışmalargerçekleştirdiğinigörüyoruz, bu bizleri onurlandırıyor” diye konuştu. ..
css3panels-alt-04
Gaziantep’te düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan kadın yazılımcı, katılımcıların ilgi odağı olduGaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Gaziantep’te düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan kadın yazılımcı, katılımcıların ilgi odağı oldu Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “11 yıldan bu yana Gaziantep’te bilişim alanında nakliye sektöründen ana okullarına kadar çok sayıda sektöre yönelik yazılım hizmeti veriyoruz” diye konuştu. Gaziantep merkezli olan firmayı uluslararası bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade den Kurt, "Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik e ticaret çözümleri üretiyoruz. NLKsoft olarak Gaziantep ofisimizin yanında İstanbul ofisini de hizmete açtık. Ayrıca Şanlıurfa’da da temsilciliğimiz var. Hedefimiz yazılım alanında Gaziantep’ten bir dünya markası çıkarmaktır. Her geçen gün bu hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Türkiye’nin yanında yurt dışındaki firmalara da hizmet vermeye başladık" dedi. "Gelecek internette" Firmaların teknolojiye ayak uydurması ve dijital dünyada yerini almasının bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Kurt, “Günümüzde ticaret hayatı büyük ölçüde yeniden şekillendi ve şekillenmeye de devam ediyor. Kentin en işlek caddesinde bir mağaza açarsınız bir günde sizi en fazla birkaç yüz kişi ziyaret eder. Ancak, işinizi internete taşırs..
css3panels-alt-04
Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “11 yıldan bu yana Gaziantep’te bilişim alanında nakliye sektöründen ana okullarına kadar çok sayıda sektöre yönelik yazılım hizmeti veriyoruz” diye konuştu. Gaziantep merkezli olan firmayı uluslararası bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade den Kurt, "Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik e ticaret çözümleri üretiyoruz. NLKsoft olarak Gaziantep ofisimizin yanında İstanbul ofisini de hizmete açtık. Ayrıca Şanlıurfa’da da temsilciliğimiz var. Hedefimiz yazılım alanında Gaziantep’ten bir dünya markası çıkarmaktır. Her geçen gün bu hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Türkiye’nin yanında yurt dışındaki firmalara da hizmet vermeye başladık" dedi. "Gelecek internette" Firmaların teknolojiye ayak uydurması ve dijital dünyada yerini almasının bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Kurt, “Günümüzde ticaret hayatı büyük ölçüde yeniden şekillendi ve şekillenmeye de devam ediyor. Kentin en işlek caddesinde bir mağaza açarsınız bir günde sizi en fazla birkaç yüz kişi ziyaret eder. Ancak, işinizi internete taşırsanız sizi bir günde yüzlerce değil, binlerce hatta milyonlarca kişi ziyaret edebilir. Artık insanlar her türlü ihtiyacını internetten karşılıyor. Günümüzün yoğun iş hayatında eskisi gibi mağaza mazağa gezenlerin sayısı azaldı. İnternetten alışveriş zaman ve maliyet bakımından daha önemli avantajlar sunuyor. Bu nedenle teknolojisini yenileyemeyen, dijital dünyadaki yerini almayan firmaların rekabet et..
css3panels-alt-04
Gaziantep'te düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan kadın yazılımcı, katılımcıların ilgi odağı oldu Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, "11 yıldan bu yana Gaziantep'te bilişim alanında nakliye sektöründen ana okullarına kadar çok sayıda sektöre yönelik yazılım hizmeti veriyoruz" diye konuştu. Gaziantep merkezli olan firmayı uluslararası bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade den Kurt, "Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik e ticaret çözümleri üretiyoruz. NLKsoft olarak Gaziantep ofisimizin yanında İstanbul ofisini de hizmete açtık. Ayrıca Şanlıurfa'da da temsilciliğimiz var. Hedefimiz yazılım alanında Gaziantep'ten bir dünya markası çıkarmaktır. Her geçen gün bu hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Türkiye'nin yanında yurt dışındaki firmalara da hizmet vermeye başladık" dedi. "Gelecek internette" Firmaların teknolojiye ayak uydurması ve dijital dünyada yerini almasının bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Kurt, "Günümüzde ticaret hayatı büyük ölçüde yeniden şekillendi ve şekillenmeye de devam ediyor. Kentin en işlek caddesinde bir mağaza açarsınız bir günde sizi en fazla birkaç yüz kişi ziyaret eder. Ancak, işinizi internete taşırsanız sizi bir günde yüzlerce değil, binlerce hatta milyonlarca kişi ziyaret edebilir. Artık insanlar her türlü ihtiyacını internetten karşılıyor. Günümüzün yoğun iş hayatında eskisi gibi mağaza mazağa gezenlerin sayısı azaldı. İnternetten alışveriş zaman ve maliyet bakımından daha önemli avantajlar sunuyor...
css3panels-alt-04
Gaziantep’te düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan kadın yazılımcı, katılımcıların ilgi odağı oldu Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. Gaziantep’te düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan kadın yazılımcı, katılımcıların ilgi odağı oldu Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “11 yıldan bu yana Gaziantep’te bilişim alanında nakliye sektöründen ana okullarına kadar çok sayıda sektöre yönelik yazılım hizmeti veriyoruz” diye konuştu. Gaziantep merkezli olan firmayı uluslararası bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade den Kurt, "Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik e ticaret çözümleri üretiyoruz. NLKsoft olarak Gaziantep ofisimizin yanında İstanbul ofisini de hizmete açtık. Ayrıca Şanlıurfa’da da temsilciliğimiz var. Hedefimiz yazılım alanında Gaziantep’ten bir dünya markası çıkarmaktır. Her geçen gün bu hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Türkiye’nin yanında yurt dışındaki firmalara da hizmet vermeye başladık" dedi. "Gelecek internette" Firmaların teknolojiye ayak uydurması ve dijital dünyada yerini almasının bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Kurt, “Günümüzde ticaret hayatı büyük ölçüde yeniden şekillendi ve şekillenmeye de devam ediyor. Kentin en işlek caddesinde bir mağaza açarsınız bir günde sizi en fazla birkaç yüz kişi ziyaret eder. Ancak,..
css3panels-alt-04
Anadolu Bilişim Buluşmalarının ikincisi "Sayısallaşma" ana teması ile Gaziantep’te başladı. Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “11 yıldan bu yana Gaziantep’te bilişim alanında hizmet veren bir firmayız. Nakliye sektöründen ana okullarına kadar çok sayıda sektöre yönelik yazılım hizmeti veriyoruz” diye konuştu. İSTANBUL OFİSİ AÇILDI Gaziantep merkezli olan NLKsoft’u uluslararası bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade den NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, şöyle devam etti: “Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik e ticaret çözümleri üretiyoruz. NLKsoft olarak Gaziantep ofisimizin yanında İstanbul ofisini de hizmete açtık. Ayrıca Şanlıurfa’da da temsilciliğimiz var. Hedefimiz yazılım alanında Gaziantep’ten bir dünya markası çıkarmaktır. Her geçen gün bu hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Türkiye’nin yanında yurt dışındaki firmalara da hizmet vermeye başladık.” GELECEK İNTERNETTE Firmaların teknolojiye ayak uydurması ve dijital dünyada yerini almasının bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Kurt, “Günümüzde ticaret hayatı büyük ölçüde yeniden şekillendi ve şekillenmeye de devam ediyor. Kentin en işlek caddesinde bir mağaza açarsınız bir günde sizi en fazla birkaç yüz kişi ziyaret eder. Ancak, işinizi internete taşırsanız sizi bir günde yüzlerce değil, binlerce hatta milyonlarca kişi ziyaret edebilir. Artık insanlar her türlü ihtiyacını internetten karşıl..
css3panels-alt-04
Anadolu Bilişim Buluşmalarının ikincisi “Sayısallaşma” ana teması ile Gaziantep’te başladı. Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “11 yıldan bu yana Gaziantep’te bilişim alanında hizmet veren bir firmayız. Nakliye sektöründen ana okullarına kadar çok sayıda sektöre yönelik yazılım hizmeti veriyoruz” diye konuştu. İSTANBUL OFİSİ AÇILDI Gaziantep merkezli olan NLKsoft’u uluslararası bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade den NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, şöyle devam etti: “Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik e ticaret çözümleri üretiyoruz. NLKsoft olarak Gaziantep ofisimizin yanında İstanbul ofisini de hizmete açtık. Ayrıca Şanlıurfa’da da temsilciliğimiz var. Hedefimiz yazılım alanında Gaziantep’ten bir dünya markası çıkarmaktır. Her geçen gün bu hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Türkiye’nin yanında yurt dışındaki firmalara da hizmet vermeye başladık.” GELECEK İNTERNETTE Firmaların teknolojiye ayak uydurması ve dijital dünyada yerini almasının bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Kurt, “Günümüzde ticaret hayatı büyük ölçüde yeniden şekillendi ve şekillenmeye de devam ediyor. Kentin en işlek caddesinde bir mağaza açarsınız bir günde sizi en fazla birkaç yüz kişi ziyaret eder. Ancak, işinizi internete taşırsanız sizi bir günde yüzlerce değil, binlerce hatta milyonlarca kişi ziyaret edebilir. Artık insanlar her türlü ihtiyacını internetten karşılıyor. Günümüz&..
css3panels-alt-04
Anadolu Bilişim Buluşmalarının ikincisi “Sayısallaşma” ana teması ile Gaziantep’te başladı. Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “11 yıldan bu yana Gaziantep’te bilişim alanında hizmet veren bir firmayız. Nakliye sektöründen ana okullarına kadar çok sayıda sektöre yönelik yazılım hizmeti veriyoruz” dedi. İSTANBUL OFİSİ AÇILDI Gaziantep merkezli olan NLKsoft’u uluslararası bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade den NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, şöyle devam etti: “Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik e ticaret çözümleri üretiyoruz. NLKsoft olarak Gaziantep ofisimizin yanında İstanbul ofisini de hizmete açtık. Ayrıca Şanlıurfa’da da temsilciliğimiz var. Hedefimiz yazılım alanında Gaziantep’ten bir dünya markası çıkarmaktır. Her geçen gün bu hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Türkiye’nin yanında yurt dışındaki firmalara da hizmet vermeye başladık.” GELECEK İNTERNETTE Firmaların teknolojiye ayak uydurması ve dijital dünyada yerini almasının bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Kurt, “Günümüzde ticaret hayatı büyük ölçüde yeniden şekillendi ve şekillenmeye de devam ediyor. Kentin en işlek caddesinde bir mağaza açarsınız bir günde sizi en fazla birkaç yüz kişi ziyaret eder. Ancak, işinizi internete taşırsanız sizi bir günde yüzlerce değil, binlerce hatta milyonlarca kişi ziyaret edebilir. Artık insanlar her türlü ihtiyacını internetten karşılıyor. Günümüzün yoğun..
css3panels-alt-04
Anadolu Bilişim Buluşmalarının ikincisi "Sayısallaşma" ana teması ile Gaziantep’te başladı. Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi'nde düzenlenen Anadolu Bilişim Buluşmalarına katılan Gaziantep merkezli yazılım firması NLKsoft, farklı sektörlere yönelik yazılımları ile ziyaretçilerin ilgi odağı oldu. NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, “11 yıldan bu yana Gaziantep’te bilişim alanında hizmet veren bir firmayız. Nakliye sektöründen ana okullarına kadar çok sayıda sektöre yönelik yazılım hizmeti veriyoruz” diye konuştu. İSTANBUL OFİSİ AÇILDI Gaziantep merkezli olan NLKsoft’u uluslararası bir marka haline getirmeyi hedeflediklerini ifade den NLKsoft Yönetim Kurulu Başkanı Nalan Kurt, şöyle devam etti: “Sektörlerin ihtiyaçlarına yönelik e ticaret çözümleri üretiyoruz. NLKsoft olarak Gaziantep ofisimizin yanında İstanbul ofisini de hizmete açtık. Ayrıca Şanlıurfa’da da temsilciliğimiz var. Hedefimiz yazılım alanında Gaziantep’ten bir dünya markası çıkarmaktır. Her geçen gün bu hedefimize daha da yaklaşıyoruz. Türkiye’nin yanında yurt dışındaki firmalara da hizmet vermeye başladık.” GELECEK İNTERNETTE Firmaların teknolojiye ayak uydurması ve dijital dünyada yerini almasının bir zorunluluk olduğuna dikkat çeken Kurt, “Günümüzde ticaret hayatı büyük ölçüde yeniden şekillendi ve şekillenmeye de devam ediyor. Kentin en işlek caddesinde bir mağaza açarsınız bir günde sizi en fazla birkaç yüz kişi ziyaret eder. Ancak, işinizi internete taşırsanız sizi bir günde yüzlerce değil, binlerce hatta milyonlarca kişi ziyaret edebilir. Artık insanlar her türlü ihtiyacını internetten karşılıyor. Gün&..
css3panels-alt-04
Gaziantep&39;te 13 yıl önce 30 metrekarelik ofiste çalışmalarına başlayan kadın girişimci, geliştirdiği yazılımları aralarında ABD, İngiltere, Fransa ve Almanya&39;nın da yer aldığı 9 ülkeye ihraç ediyor. Kendisini girişimci, yazılımcı ve işletmeci olarak tanıtan Nalan Kurt, AA muhabirine, çocukluğundan bu yana bilgisayar programlarına ilgisinin olduğunu, üniversitede de bilgisayar programcılığı ve işletme eğitimi aldığını söyledi. Üniversite yıllarında çalışma hayatına atıldığını anlatan Kurt, "Bu dönemde girişimcilik dersleri de aldım. Birkaç arkadaşımla hacker olma hayaliyle sabahlara kadar çalışırdık. Hatta herkes internet kafelerde bulurdu beni, arkadaşlarımla da burada randevulaşırdık. Bu yüzden de birçok arkadaşım benimle ilişkisini koparmıştır." dedi. Üniversiteden mezun olur olmaz kendi işini kurmak için kolları sıvadığını belirten Kurt, "Tabi başlar başlamaz bilişim sektöründe kesinlikle çalışmamı istemeyen bir baba engeliyle karşılaştım. Uzun süren ikna çabalarından sonra kendime 30 metrekarelik bir ofis tuttum. Birkaç sandalye, bir masa ve bir diz üstü bilgisayarla hayalini kurduğum işi yapmaya başladım." diye konuştu. Kısa sürede sebze halinden köy muhtarına, nakliyattan anaokuluna kadar birçok farklı sektörde faaliyet gösteren kişi ve kuruluşlara yazılım ve programlama konusunda altyapı hizmeti verdiklerini anlatan Kurt, yapay zeka teknolojisinden yararlanarak yazılımlarını her geçen gün geliştirdiklerini kaydetti. 9 ülkeye yazılım satıyor Kurt, geçen yıl itibarıyla bayilik yapısına geçtiklerini, Türkiye ve yurt dışında toplam 65 bayiliklerinin olduğunu dile getiren Kurt, şöyle devam etti: &39;&39;Gaziantep&39;ten başladık ama şirketimizi dünya ç..
css3panels-alt-04
Gaziantep&39;te 13 yıl önce 30 metrekarelik ofiste çalışmalarına başlayan kadın girişimci, geliştirdiği yazılımları aralarında ABD, İngiltere, Fransa ve Almanya&39;nın da yer aldığı 9 ülkeye ihraç ediyor. Kendisini girişimci, yazılımcı ve işletmeci olarak tanıtan Nalan Kurt, AA muhabirine, çocukluğundan bu yana bilgisayar programlarına ilgisinin olduğunu, üniversitede de bilgisayar programcılığı ve işletme eğitimi aldığını söyledi. Üniversite yıllarında çalışma hayatına atıldığını anlatan Kurt, "Bu dönemde girişimcilik dersleri de aldım. Birkaç arkadaşımla hacker olma hayaliyle sabahlara kadar çalışırdık. Hatta herkes internet kafelerde bulurdu beni, arkadaşlarımla da burada randevulaşırdık. Bu yüzden de birçok arkadaşım benimle ilişkisini koparmıştır." dedi. Üniversiteden mezun olur olmaz kendi işini kurmak için kolları sıvadığını belirten Kurt, "Tabi başlar başlamaz bilişim sektöründe kesinlikle çalışmamı istemeyen bir baba engeliyle karşılaştım. Uzun süren ikna çabalarından sonra kendime 30 metrekarelik bir ofis tuttum. Birkaç sandalye, bir masa ve bir diz üstü bilgisayarla hayalini kurduğum işi yapmaya başladım." diye konuştu. Kısa sürede sebze halinden köy muhtarına, nakliyattan anaokuluna kadar birçok farklı sektörde faaliyet gösteren kişi ve kuruluşlara yazılım ve programlama konusunda altyapı hizmeti verdiklerini anlatan Kurt, yapay zeka teknolojisinden yararlanarak yazılımlarını her geçen gün geliştirdiklerini kaydetti. 9 ülkeye yazılım satıyor Kurt, geçen yıl itibarıyla bayilik yapısına geçtiklerini, Türkiye ve yurt dışında toplam 65 bayiliklerinin olduğunu dile getiren Kurt, şöyle devam etti: &39;&39;Gaziantep&39;ten başladık ama şirketimizi dünya ç..
css3panels-alt-04
sdsd ..
 1  

Sayfamızı Beğenin

Pandora Bilişim

Bizi Takip Edin

Pandora Bilişim

Bizi Takip Edin

Pandora Bilişim
TOP